NASZE USŁUGI

 • Recepcja

  Do Państwa dyspozycji jest nasz personel hotelowy, który zadba o to aby pobyt w naszym obiekcie był dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

 • Sauna & Jacuzzy

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z odprężających kąpieli oraz saun. Strefa odnowy w naszym hotelu dostępna jest w godzinach od 16:00 do 22:00.

 • Internet

  Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z komputera z dostępem do internetu prosimy poinformować o tym obsługę hotelu.

 • Wi-fi

  Dla tych, którzy chcą skorzystać z dostępu do internetu przygotowaliśmy strefę Wi-Fi w lobby hotelowym. Jest również możliwość korzystania z internetu w pokojach hotelowych, w tym celu prosimy poinformować obsługę hotelu.

 • Parking

  Miejsca parkingowe na terenie obiektu dostępne są dla wszystkich naszych Gości odwiedzających hotel oraz restaurację.

ATRAKCJE W OKOLICY

Gmina Brody położona jest nad Nysą Łużycką, będącą granicą polsko-niemiecką, zatem bliskość do granicy jest ogromnym atutem tego miejsca.

W najbliższej okolicy zapraszamy do odwiedzenia:

 • Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich, nieopodal Brodów, gdzie znajduje się obserwacyjna wieża z tarasem widokowym skąd rozpościera się malowniczy widok na okolice.
 • Rodzinnego Parku Linowego w Jeziorach Wysokich
 • Parku Mużakowskiego - obowiązkowy punkt programu wycieczek w tym regionie. Jest to zabytkowy Park Krajobrazowy o pow. 700 ha, w 2004r. został uznany za dobro Światowego Dziedzictwa Unesco
 • fabryki amunicji w Zasiekach Deutsche Sprengchemie – jest to dobrze zachowany poniemiecki kompleks przemysłowy z czasów II wojny światowej, który stanowi idealne miejsce do zabaw z paitballem
Tuż za granicą niemiecką w mieście Forst znajduje się znany w całej Europie, zjawiskowy park różany zwany Ostdeutscher Rosengarten Forst. W 2009 roku ogród ten zdobył prestiżowy tytuł najpiękniejszego parku Niemiec. Ponadto w niewielkiej odległości od granicy leży miasteczko Cottbus, które jest obecnie prężnie rozwijającym się centrum targowo-kongresowym.

Na grzyby ...
Każdej jesieni puszczę przeczesują setki grzybiarzy...ale nie martwcie się Państwo, bo kozaków, maślaków, prawdziwków, podgrzybków, gąsek, kurek i kań wystarczy dla wszystkich! Wiekowe lasy, których cisza burzona jest tylko śpiewem ptaków, są w tej okolicy bardzo piękne i grzybodajne, a jesienny zapach igliwia wręcz odurza.

REZERWACJA POKOJU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ RECEPCJĄ

+48 667 657 866   ●   recepcja@palacbrody.pl

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Czysty i zadbany pokój. Restauracja serwuje bardzo dobre dania. - Kris