NASZE USŁUGI

 • Recepcja

  Do Państwa dyspozycji jest nasz personel hotelowy, który zadba o to aby pobyt w naszym obiekcie był dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

 • Sauna & Jacuzzy

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z odprężających kąpieli oraz saun. Strefa odnowy w naszym hotelu dostępna jest w godzinach od 16:00 do 22:00.

 • Internet

  Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z komputera z dostępem do internetu prosimy poinformować o tym obsługę hotelu.

 • Wi-fi

  Dla tych, którzy chcą skorzystać z dostępu do internetu przygotowaliśmy strefę Wi-Fi w lobby hotelowym. Jest również możliwość korzystania z internetu w pokojach hotelowych, w tym celu prosimy poinformować obsługę hotelu.

 • Parking

  Miejsca parkingowe na terenie obiektu dostępne są dla wszystkich naszych Gości odwiedzających hotel oraz restaurację.

ATRAKCJE

Położenie hotelu na terenach zielonych oraz dostępność różnorodnych form rekreacji tworzą doskonałe warunki dla osób lubiących aktywne formy wypoczynku. Przestrzeń otaczająca Pałac w Brodach daje ogromne możliwości spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu zarówno w trakcie wyjazdu służbowego jak i pobytu rodzinnego.

Zapraszamy Państwa do korzystania ze ścieżek rowerowych, pieszych szlaków turystycznych oraz usług naszej stajni Nasza personel służy pełną informacją krajoznawczo – turystyczną i zaproponuje Państwu malownicze trasy rowerowe po nieodległych trasach oraz inne ciekawe miejsca do zwiedzania w Brodach oraz okolicy.

REZERWACJA POKOJU

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ RECEPCJĄ

+48 667 657 866   ●   recepcja@palacbrody.pl

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Cudowna okolica, piękny park,piękny pałac, świetne miejsce dla podróżujących z psami-polecam. Bardzo miły personel, czysto. Świetne jedzenie. Na pewno tu wrócę. - Magdalena